Кошик 0
Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: г. Львов, ул. Городоцкая, 242, 79000
г. Львов, ул. Городоцкая, 242, 79000
+380664154040 +380984154040 Замовити дзвінок
1 602 грн.

Глушитель передний VOLKSWAGEN GOLF 14-20 Bosal алюминизированный

Увеличенный ресурс
Премиум качество
Глушитель передний VOLKSWAGEN GOLF 14-20 Bosal алюминизированный
233-623
Відгуки: (4)
Есть в наличии
1 602 грн.
Проверка по VIN
Отправьте VIN-код для проверки:
Купить в один клик
Доставка
Новая почта
Новая почта 1 – 3 дня
по тарифам перевозчика
Деливери
Деливери
по тарифам перевозчика
Самовывоз со склада
Самовывоз со склада
бесплатно
Оплата
Visa Visa
MasterCard MasterCard
LiqPay LiqPay

Глушитель передний VOLKSWAGEN GOLF 14-20 Bosal алюминизированный это часть выхлопной системы автомобиля известного изготовителя BOSAL. Этот товар полностью отвечает всем европейским стандартам. Вы можете приобрести товар самого высокого качества. Производит BOSAL свою продукцию из алюминиевого сплава, стойкого к коррозии, благодаря чему значительно продлевается срок службы выхлопной системы. За консультацией обращайтесь к нашим менеджерам, которые с удовольствием помогут вам в подборе нужной запчасти.

Особенности Bosal:

Основные характеристики
Деталь
  • Глушитель
Производитель
  • Bosal
Страна производитель
  • Україна
Материал
  • Алюминизированная сталь
Толщина металла (мм)
  • 1,5
Срок доставки
  • 1 – 3 дня
Відгуки
5/ 5
середній рейтинг товара
4
0
0
0
0
Ярослава
Ярослава
09.06.2025
Моя оценка:
Оцінка: 5/5

Замовила глушник передній Bosal алюмінізований для свого Volkswagen Golf 14-20. Довго вибирала, читала відгуки, і зрештою зупинилася на цьому варіанті. І не пошкодувала!

Найбільше вразило мене поєднання ціни та якості. Чесно кажучи, очікувала, що за такі гроші отримаю щось посереднє, але ні. Глушник виглядає дуже добротно, алюмінізоване покриття рівне, без дефектів. Встановлення пройшло без проблем, майстер сказав, що якість зварних швів відмінна, все точно підходить.

Після встановлення помітила суттєву різницю. Зникли сторонні шуми, які раніше дошкуляли, звук роботи двигуна став більш приємним, без зайвих вібрацій. Автомобіль працює набагато тихіше, особливо на холостих обертах.

Я дуже задоволена покупкою. Глушник Bosal повністю виправдав мої очікування і навіть перевершив їх. Рекомендую всім власникам Volkswagen Golf 14-20, хто шукає якісний та недорогий глушник. За свої гроші – це просто ідеальний варіант.
Яна
Яна
06.12.2024
Моя оценка:
Оцінка: 5 з 5 зірок

Заголовок: Нарешті, тиша і спокій!

Купувала глушник передній Bosal алюмінізований для свого Volkswagen Golf 14-20. До цього старий глушник вже давно "співав свої пісні", доставляючи чимало клопоту як мені, так і оточуючим. Заміна стала просто необхідністю. Вибір упав на Bosal, оскільки ця фірма має гарну репутацію. І я не розчарувалася!

Що мене вразило найбільше, так це якість та різниця після заміни. Глушник ідеально підійшов, монтаж пройшов без проблем (зробив чоловік, але за його словами, все було просто). Після встановлення машина стала значно тихішою! Зник той противний гуркіт і дрижання, які мучили мене раніше. Тепер їзда стала значно комфортнішою, а я – спокійнішою. Якість матеріалу теж на висоті – алюмінізоване покриття виглядає міцно і надійно. Сподіваюсь, прослужить довго!

Загалом, покупкою дуже задоволена. За свої гроші – це відмінний варіант. Рекомендую всім власникам Volkswagen Golf 14-20, які шукають якісний та надійний глушник. Враження – неймовірно позитивні!
Андрей
Андрей
09.06.2024
Моя оценка:
Заголовок: Заміна глушника – безболісна процедура завдяки Bosal!

Оцінка: 5 з 5 зірок

Привіт всім! Хочу поділитися своїм досвідом заміни переднього глушника на своєму Volkswagen Golf 7 (2016 року випуску). Довго вагався, який виробник вибрати, але зупинився на Bosal, керуючись позитивними відгуками та ціною. І не пошкодував!

Що мене вразило найбільше, так це якість виготовлення. Глушник виглядає дуже солідно, зварні шви рівні, металева товщина відчутна. Я розумію, що це не показник довговічності, але перше враження – дуже важливе. Збірка ідеальна, нічого не бовтається, все на своїх місцях. Установка пройшла без проблем, мій механік сказав, що все стало як рідне.

Ще один плюс – це звук. Старий глушник вже був добряче зношений, і його бубоніння дратувало. Новий Bosal працює набагато тихіше, без сторонніх шумів та вібрацій. Мотор працює рівно та спокійно, що особливо відчутно на низьких обертах.

Загалом, покупкою я повністю задоволений. Bosal показав себе з найкращого боку, і я можу сміливо рекомендувати цей глушник всім власникам Volkswagen Golf 7 цього модельного ряду. Це відмінне співвідношення ціни та якості, що в наш час є рідкістю. Забудьте про головний біль з пошуком якісної заміни – обирайте Bosal!
Анна
Анна
28.04.2024
Моя оценка:
Всё идеально! Глушник Bosal – это именно то, что нужно моему Гольфу. Установка прошла без проблем, звук двигателя стал заметно тише, а качество материалов на высшем уровне. Рекомендую всем, кто ищет надежный и эффективный глушник для своего VW Golf. Цена полностью соответствует качеству.

Да, конечно, мы отправляем наложенный платеж, поэтому Вы можете оплатить за товар непосредственно в отделении Вашего населенного пункта.

Нет, мы не берем предоплату. Отправка от нас осуществляется или наложенным платежом или полная оплата на карту или счет, в зависимости от желания клиента.

Товар мы отправляем с понедельника по пятницу до 14:00, если заказ был оформлен после этого часа – отправка на следующий рабочий день.

Время доставки 1-3 дня с момента отправки в зависимости от расстояния до Вашего населенного пункта.

Так как мы упаковываем товар самостоятельно перед отправкой, доставка от нас значительно дешевле. Чтобы подсчитать точную стоимость доставки, свяжитесь с нашими менеджерами.

Да, конечно, Законом Украины «О защите прав потребителей» предусмотрен возврат товара в течение 14 дней. Важное условие возврата в отсутствие механических повреждений.

За дополнительной информацией обращайтесь к нашим консультантам по телефонам

+380664154040, +380984154040

С радостью поможем Вам в выборе или проконсольтируем в вопросах