Резонатор Ніссан Ноут (NISSAN NOTE) 1.6i 16V 2009-2013 (281-889) Bosal алюмінізований 15.23 це частина вихлопної системи автомобіля відомого виробника BOSAL. Цей товар повністю відповідає всім європейським стандартам. Ви можете придбати товар найвищої якості. Виробляє BOSAL свою продукцію з алюмінієвого сплаву, стійкого до корозії, завдяки чому значно продовжується термін служби вихлопної системи. За консультацією звертайтесь до наших менеджерів, які із задоволенням допоможуть Вам у підборі потрібної запчастини.
Особливості Bosal:
- Алюмінізований сплав товщиною 1,5 мм
- Якісне внутрішнє наповнення для зменшення шуму
- Рівні кути для легкого встановлення деталі
- Досить приємна ціна при хорошій якості
- Орієнтовний час експлуатації більше 5 років
- Резонатор
- Bosal
- Україна
- Алюмінізована сталь
- 1,5
- 1 – 3 дні
- 2009
- 2010
- 2011
- 2012
- 2013
Что меня больше всего впечатлило? Во-первых, это, конечно, качество. Резонатор выглядит очень добротно, сварные швы аккуратные, металл толстый – чувствуется, что вещь сделана на совесть, а не на скорую руку. Во-вторых, установка прошла просто идеально. Мой мастер сказал, что все встало как родное, без каких-либо проблем и подгонок. Это огромный плюс, особенно учитывая мой предыдущий опыт с заменой запчастей на авто – там частенько приходилось что-то подпиливать, подгибать… В-третьих, разница в звуке после замены просто поразительная. Пропала та неприятная "рычащая" нота, которая раньше донимала меня на определенных оборотах. Теперь двигатель работает гораздо тише и ровнее. Это не просто косметическое улучшение – это реально заметное повышение комфорта во время езды.
В общем, резонатор Bosal 281-889 – это отличное соотношение цены и качества. Если вы ищете надежную и долговечную деталь для своего Nissan Note, я настоятельно рекомендую обратить внимание именно на эту модель. Не пожалеете! Экономия на запчастях – это экономия на нервах и времени в будущем, а с Bosal я убедилась в этом на собственном опыте.
Резонатор підійшов ідеально, встановили без проблем на СТО. Звук вихлопу став трохи тихішим, ніж був з старим, зношеним резонатором – це великий плюс. Якість металу здається непоганою, алюмінізоване покриття виглядає міцним. Сподіваюся, прослужить довго.
Однак, є два моменти, через які не можу поставити п'ять зірок. По-перше, ціна. Вона, на мій погляд, трохи завищена, враховуючи, що це не оригінальна деталь. По-друге, упаковка могла б бути кращою. Резонатор був просто в картонній коробці, без додаткової захисної плівки чи пінопласту. На щастя, доставили цілим, але ризик пошкодження під час транспортування існував.
В цілому, резонатор Bosal 281-889 – це непоганий варіант для заміни зношеного резонатора на Nissan Note. Якщо б ціна була нижчою, і упаковка була б надійнішою, то оцінка була б вищою.
Так, звичайно, ми відправляєм накладеним платежем, тому Ви можете оплатити за товар безпосередньо у відділенні Вашого населеного пункту.
Ні, ми не берем передоплати. Відправка від нас здіснюється або накладеним платежем або повна оплата на карту чи рахунок, залежно від бажання клієнта.
Товар ми відправляємо з понеділка по п'ятницю до 14:00, якщо замовлення було оформлене після цієї години - відправка на наступний робочий день.
Час доставки 1-3 дні з моменту відправки, залежно від відстані до Вашого населеного пункту.
Так як ми пакуємо товар самостійно перед відправкою, доставка від нас є значно дешевшою. Щоб вирахувати точну вартість доставки, зв'яжіться з нашими менеджерами.
Так, звичайно, Законом України «Про захист прав споживачів» передбачено повернення товару протягом 14 днів. Важлива умова повернення відсутність механічних пошкоджень.